Hakkımızda

Şirketlerin, fırsat eşitliğinden yararlanmasını sağlamak, ihtiyaç ve talepleri karşılayarak faaliyet gösterilen alanda fark yaratılmasını sağlamak üzere yola çıktık.

Strateji Kobi Danışmanlık firması olarak, gelişen teknolojinin ışığında işletmenizi başarıya ulaştıracak olan yol haritanızı çizecek, Şirketinizin ihtiyacı olan Kurumsal Eğitimler, Ar-Ge projeleri ve diğer hibe projelerinin yazılması, Endüstri 4.0 ve Ar-Ge merkezi kurulmasına yönelik teknik analizlerin yapılması, Ar-Ge Birimi kurulması gibi bir çok konuda alanlarında uzman ekibimizle firmanıza rehberlik edeceğiz.

Ayrıca oluşturduğumuz online forum platformunda;

*Yurtiçi ve yurtdışında iş ağları oluşturabilir, mevcut iş ağları bilgilerine erişebilirsiniz. Fuar, gezi, kongreleri teşvik listelerine ekletebilmek için meslek birliği oluşturabilirsiniz.
*Sosyal girişimci iseniz, dünya genelinde sosyal girişimciliği destekleyen hibe kuruluşlarının bilgilerine erişebilirsiniz.

Bizler gelişen teknolojiyi yakından takip eder firmanızın tüm katmanlarına hızlıca uyarlar ve en yüksek seviyede fayda almanızı sağlarız.
Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde yapılan tüm ulusal, uluslararası destek ve organizasyonları yakından takip eder, bu gelişmeleri işinize entegre eder, hedefinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayarak getiri elde etmenizi sağlarız.