Proje Yazım & Yönetim Danışmanlığı

Amacımız sadece proje yazmak değil doğru kurumla doğru projeyi eşleştirerek hem kurum hemde işletme açısından memnuniyet verici sonuçlara ulaşmaktır.

Bu doğrultuda, öncelikle işletmeniz ziyaret edilerek sektör ve faaliyet alanına en uygun olan destekleri belirleyebilmek adına proje tarama analizi yapıyor ve projenize en uygun Hibe/Destek önerilerinin yer aldığı işletme durum raporunu paylaşıyoruz. Proje fon kaynağına uygun olarak proje fikri kurgulanarak proje başvurusu hazırlanır. Başvuru takibi, teşvik hesaplarının aylık olarak yapılması, Hakem/Kurul süreçleri için sunum ve hazırlıklara yönelik danışmanlık hizmetlerimiz, izleme süreçlerinde proje takibi, dönemsel teknik ve mali rapor hazırlanması, destek süreçlerine uygun muhasebe sisteminin kurulmasına yönelik eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimiz ile fikir aşamasından proje bitimine kadar uçtan uca tüm aşamalarda sizlerle birlikte ilerliyoruz.

Proje yazdığımız kurumlar;

Kosgeb
Ekonomi Bakanlığı
Kalkınma Ajansları
Tübitak
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
AB H2020 & Eureka

Kurumumuzdan alacağınız Avrupa Birliği H2020 proje yazım hizmetinde, proje yazım ücretlerinin bir kısmı Tübitak tarafından desteklenmektedir. H2020 projeleriniz, Avrupa Birliği Projeleri Hakem Heyetinde proje değerlemesi yapmış uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Kurumumuzdan alacağınız Kosgeb proje yazım ve danışmanlık hizmetlerinde; Kosgeb proje çağrı içeriğinde danışmanlık hizmeti mevcut ise, proje özelinde belirlenen tutar ve oranlarda danışmanlık hizmet bedeli Kosgeb tarafından desteklenmektedir. Kosgeb sadece TSE onaylı Danışmanlık Şirketlerinden alınan hizmeti desteklemektedir.

Proje yazım danışmanlığı almak için form doldurun, biz size dönüş yapalım.

İletişim Formu


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here